NASZA OFERTA

Nasza oferta skierowana jest do Inwestorów i do Generalnych Wykonawców, dla których jesteśmy otwarci na stałą współpracę.

Wykonawstwo i montaż obiektów stalowych

Oferujemy wykonawstwo, transport i montaż obiektów stalowych wg dokumentacji Inwestora. Mamy doświadczenie w wytwarzaniu wiat i hal stalowych o dużych rozpiętościach. Używamy tylko solidnych materiałów, posiadających odpowiednie atesty i certyfikaty. Na nasze prace wystawiamy deklaracje zgodności.

Zabudowy ścian i pokrycia dachowe płytami warstwowymi

Zajmujemy się również zabudową i pokryciami dachowymi z płyt warstwowych. W zależności od potrzeb Klienta oraz warunków jakie ma spełniać dany obiekt oferujemy krycie blachą trapezową oraz płytami z rdzeniem styropianowym, poliuretanowym lub z wełny mineralnej. Doświadczona kadra pracowników naszej firmy zawsze gwarantuje Państwu dobór optymalnego rozwiązania. Naszym głównym dostawcą jest firma KINGSPAN oraz BLACHY PRUSZYŃSKI.

Konstrukcje stalowe wg indywidualnych projektów

Dysponujemy dobrze rozwiniętym parkiem maszynowym, dzięki czemu jesteśmy w stanie produkować konstrukcje stalowe wg indywidualnych projektów. Każdy nasz produkt standardowo zabezpieczany jest farbami gruntującymi i nawierzchniowymi. Na życzenie klienta stosujemy powłoki ogniochronne lub ocynk.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z działem REALIZACJE.